NLP Zihin Yönetimi;

Sizi yoran duygu ve düşünceleri iyileştirmek ister misiniz?

Algılama, anlamlandırma ve karar verme süreçlerini yönetmeyi öğretir. Moral ve motivasyonu yükselterek iş, ilişki ve iletişim alanlarında yaşam kalitesini artıran ÖZEL bir programdır.

PROGRAMI İNCELE

ASTROLOJİK Karma;

Yaşama neyi iyileştirmek için geldiğinizi öğrenmek ister misiniz?

Başınıza gelen olumsuz durumlardan, geçmişten gelen karmik etkilerden çıkmak için izleyeceğiz yol haritasını sunar. Daha bilinçli yol almanız için kişiye ÖZEL | BİREYSEL bir çalışmadır.

BİLGİ İÇİN

AİLE Dizimi;

Sizi olumsuz etkileyen ATASAL genetik etkilerden kurtulmak ister misiniz?

Atalarımıza ait olumsuz blokajlar maddi ve manevi olarak duygusal ve ekonomik sorunlar yaşamamıza sebep olur. Hayatımızı zorlaştıran durumları Morfolojik alanda iyileştiren bir çalışmadır.

BİLGİ İÇİN

KİŞİLİK Tipleri Eğitimi;

Sevdiklerin ile ve iş hayatında etkili iletişim kurmak ister misin?

İletişim içinde olduğumuz kişileri özel bir yöntem ile analiz ederek, daha sağlıklı ve sağlam ilişkiler için onlara nasıl davranacağımız konusunda bizi eğiten etkin bir programdır. Tüm ilişkilerinizi, çocuk, eş, iş, arkadaş ilişkilerinizi iyileştiren, kalıcı ve sağlıklı iletişim kurmayı öğretir.

BİLGİ İÇİN

ERİL& DİŞİL Dengeleme;

Daha keyifli ve doyumlu bir kadın/ erkek olarak yaşamak ister misin?

Kadın olarak daha eril bir kimlik yapısı, iticilik yaratırken, pasif bir erkek yapısı özgüven duygusunu zedeliyor. Bireysel Eril | Dişil Dengeleme çalışmasına katılabilir veya eğitim programından yararlanabilirsiniz.

BİLGİ İÇİN

MEDİTASYON;

Zihnindeki olumsuz düşüncelerden, stresten kurtulmak ister misin?

Günümüzde zihinsel mental yorgunluk olarak tanımlanan stres durumunu iyileştirmek için düzenli periyotlar ile açılan UYGULAMALI MEDİTASYON gruplarına katılabilir, zihinsel frekanslarınızı yükselterek, yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz.

BİLGİ İÇİN