Spiritüel Gelişim Eğitimi

Manevi yönünüz ile yeniden bağlantıya geçmek daha hızlı ve derin iyileşme sağlar.

Daha çok zihinsel ve bedensel alanda kalan insan, ruhsal yönünü unuttu. Bu programda manevi spiritüel öğretiler ile bütünsel ruh, zihin, beden bütünlüğünü sağlayabilirsiniz.

PROGRAMI İNCELE

Jaas & Ruhsal Arınma

Bedeni duş alarak temizlediğiniz gibi ruhu da temizlemek hayati önem taşıyor.

Ruh da kayıt tutuyor. Zihinsel ve bedensel fonksiyonları bozan ruhta kayıtlı acı, üzüntü, korku, kaygı gibi etkileri bireysel veya grup çalışması şeklindeki bu program ile arındırabilirsiniz.

BİLGİ İÇİN

KOZMİK ENERJİ & Hücre Hafızası Arınma

Hücrelerde biriken stresi arındırmak beden sağlığını yeniliyor.

Duygular bedende, hücrelerde birikiyor. Korku, kaygı, acı, hayalkırıklığı gibi olumsuz duygular zamanla beden sağlığını bozuyor. Bireysel veya grup çalışmaları ile hücre hafızalarını arınıdırabilirsiniz.

BİLGİ İÇİN

Pleiades Meditasyon & Zihinsel Arınma

Meditasyon, zihin ve beden arasında derin ve sakin bir rahatlama sağlar.

Rahatlamanın ötesinde, potansiyelimizi keşfetmek ve yaşam kalitemizi çok boyutlu olarak arttırmayı sağlar. Beden enerji meridyenlerini yeniler, sinir sistemi ve duygu durumu üzerindekibaskıyı azaltır.

BİLGİ İÇİN

Ses Terapisi

Müzik ve özel ses frekansları, vücudun manyetik alanını iyileştirir.

Vücudun her organı, hücresi, kemiği, dokusu ve sıvısı ile vücudu saran elektromanyetik alanlar stres sebebiyle zarar görür. Özel ve mistik ses frekansları ile bu manyetik alanı dengeleyebilirsiniz.

BİLGİ İÇİN

Spiritüel Kamp Programı

Ruh, zihin ve beden sağlığınız için kendinize kısa bir mola verin.

Günlük koşuşturmadan, telefondan uzak, doğanın içinde, kendini yeniden keşfedeceğin 3 günlük yatılı program bir çok uygulamalı zihinsel, bedensel ve ruhsal arınma programlarından oluşuyor.

BİLGİ İÇİN