NLP PractIoner (Uygulayıcı)

Algısal gelişim ve profesyonel düşünce yöntemleri uygulayıcısı olabilirsiniz.

Yaşam sürecinizi daha bilinçli bir yaklaşım ile sürdürebilir ve kişisel gelişim konularındaki diğer yetkinliklerinizi daha etkin kullanabilirsiniz. NLP Uygulayıcısı olarak diğerlerine yardımcı olabilirsiniz.

BİLGİ İÇİN

NLP MASTER (Uzmanlık)

Kariyer yaşamınıza NLP uzmanlığını ekleyebilirsiniz.

Nlp Practitioner programından sonra bu alanda uzmanlaşabilir ve ileri yöntem ve teknikleri öğrenebilirsiniz. NLP Seansları ile özel olarak veya AlfaLife bünyesinde danışmanlık yapabilirsiniz.

BİLGİ İÇİN

NLP TRAINER (Eğitmenlik)

Profesyonel kariyerinize NLP Eğitmeni olarak devam edebilirsiniz.

Uzmanlık programından sonra eğitmenlik programına katılabilirsiniz. Kendi iş alanınızı oluşturabilir veya AlfaLife bünyesinde eğitmen olarak görev alabilirsiniz

BİLGİ İÇİN

REGRESYON UYGULAYICILIK

Bilinçaltında kayıtlı geçmiş yaşamları değiştirin ve hayatınızı iyileştirin.

Uluslararası onaylı NGH (ngh.net) kurumunun Hipnoz ve Regresyon Eğitimi programına katılabilirsiniz. Geçmiş yaşamlar sistemini öğrenebilir, oto hipnoz ile yaşam kalitenizi artırabilirsiniz.

BİLGİ İÇİN

JAAS UYGULAYICI

Duygusal iyileşme için pratik bir yöntem öğrenin ve uygulayın.

İyileşmeyi 3 ana yapının bütünselliği ile sağlayabilirsiniz. Zihin, beden ve ruh. JAAS ile ruhsal yapıyı iyileştirebilirsiniz. Bu pratik yöntem ile hem kendinize, hem diğerlerine arınma çalışması yapabilirsiniz.

BİLGİ İÇİN

SPİRİTÜEL KOÇLUK

Varoluş kaynağınız ve özdeğeriniz ile yeniden bağlantı kurun.

Yaşamı 10 değerde (beden, aile, sağlık, ruhsallık, kariyer, para, sevgi, çevre, başarı, iletişim) görünen ötesindeki mana algısı ile dizayn ederek yaşamınızı dönüştürebilir ve toplumsal destek sağlayabilirsiniz.

BİLGİ İÇİN